علی بابا در پی سرکوب چین فروش ماینرهای ارز دیجیتال را ممنوع می کند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

هر فروشنده ای که ماینرهای رمزنگاری یا محصولات مربوطه را در پلتفرم های علی بابا پس از 15 اکتبر لیست کند ، با مجازات های قابل توجهی روبرو خواهد شد.

غول تجارت الکترونیکی چینی علی بابا ، شرکتی بعدی است که خدمات مربوط به ارزهای رمزپایه خود را در واکنش به سرکوب مداوم رمزنگاری در چین به پایان می رساند.

علی بابا روز دوشنبه رسماً اعلام کرد که پلتفرم آن فروش ماینرهای ارزهای رمزنگاری شده را ممنوع کرده و دسته بندی های استخراج کنندگان بلاک چین و لوازم جانبی را از وب سایت خود در 8 اکتبر متوقف می کند.

علی بابا علاوه بر توقف فروش دستگاه های استخراج رمزنگاری ، استفاده از بسترهای خود برای فروش ارزهای رمزنگاری شده اصلی مانند بیت کوین (BTC) ، اتر (ETH) ، لایت کوین (LTC) و همچنین سکه های کوچکتر مانند Quark (QRK) را ممنوع می کند. )

در این اعلامیه آمده است که محدودیت های جدید شامل سخت افزارها و نرم افزارهای مربوط به استخراج رمزنگاری ، و همچنین آموزش ها ، راهنماها و استراتژی های مربوطه می شود ، اما محدود نمی شود.

این شرکت در توضیح مفصلی از محدودیت های جدید هشدار داد که هر فروشنده ای که پس از 15 اکتبر لیست پیمایشگران رمزنگاری یا محصولات مربوطه را در پلتفرم های علی بابا ادامه دهد ، تحت قوانین قابل اجرا مجازات می شود.

علی بابا گفت که برخی از مجازات های ذکر شده شامل مسدود کردن فروشگاه ها ، توقف و بستن حساب های تجار به دلیل فرار مخرب از قوانین جدید مانند قرار دادن عمدی محصولات مربوطه در دسته های دیگر است.

همچنین بخوانید :   آیا می خواهید زیرساخت بلاکچین را بهبود ببخشید؟ تحت راه حل های لایه دو کار کنید

این شرکت خاطرنشان کرد که آخرین تغییرات سیاست در پاسخ به مسائل مربوط به رعایت لیست محصولات و انجام معاملات صورت می گیرد.

“اعضا مسئولیت رعایت قوانین و مقررات مربوط به هر کشور فروش را دارند. ما تغییرات سیاست گذاری در هر کشور را پیگیری می کنیم و سیاست های کنترل خود را بر این اساس تنظیم می کنیم. ” علی بابا فوراً به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

این حرکت علی بابا بلافاصله پس از آن صورت گرفت که دولت چین مجموعه اقدامات جدیدی را برای مقابله با پذیرش رمزنگاری اعلام کرد و همه معاملات مربوط به رمزنگاری را در این کشور در روز جمعه غیرقانونی اعلام کرد.

در پاسخ به سرکوب مجدد ارزهای دیجیتال ، صرافی های رمزنگاری مانند Binance و Huobi متعاقباً برخی از خدمات خود را در سرزمین اصلی چین متوقف کردند ، در حالی که Sparkpool ، دومین استخر بزرگ استخراج اتریوم در جهان ، تعطیلی کامل عملیات را اعلام کرد.

اشتراک گذاری با دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.