همه خرس ها می میرند – معیار بیت کوین برای اولین بار در 6 ماه گذشته برای سبز شدن آماده می شود

زمان مطالعه: 2 دقیقه

نسبت قیمت واقعی در بلندمدت و کوتاه مدت پیچیده به نظر می رسد اما قابل تامل است که می تواند سیگنال صعودی تاریخی خود را تکرار کند.

داده ها نشان می دهد که سیگنال قیمت “مورد علاقه” بیت کوین (BTC) ممکن است صعودی باشد – و همیشه صعودی بوده است.

همانطور که توسط میزبان پادکست Preston Pysh در 18 اکتبر اشاره شد ، نسبت قیمت واقعی دارنده بلند مدت و کوتاه مدت (LTHSTH-RPR) برای چاپ پرچم گاو آماده است.

 

نمودار به بازگشت گاوها اشاره می کند

ممکن است پر حرف باشد ، اما LTHSTH-RPR یکی از دقیق ترین شاخص های قیمت بیت کوین است. خالق آن ، سازمان دهنده کنفرانس Bitcoin 2021 ، Dylan LeClair ، بر اساس خوانش های آن در اواخر سپتامبر ، صعود خود را تأیید کرد.

وی در یک توئیتت نوشت: “TLDR: هرچه هولدر های کوتاه مدت نسبت به قیمت واقعی در بلند مدت کمتر شوند (فاصله شان بیشتر شود) ، من صعودی تر می شوم.”

“در نهایت ، همه خرس ها می میرند.”

 

 

نمودار طولانی مدت بیت کوین LTHSTH-RPR. منبع: پرستون پیش/ توییتر

در حال حاضر ، با روند نزولی شاخص برای چند ماه ، زمان مناسبی برای تولد دوباره است – و بیت کوین همیشه در نتیجه از آن سود می برد.

در زیر پوشش ، LTHSTH-RPR مبنای هزینه دارندگان بلند مدت و دارندگان کوتاه مدت را نشان می دهد. دارنده بلند مدت توسط شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode به عنوان آدرس سکه هایی شمارش می شوند که حداقل 155 روز هولد کرده اند.

همچنین بخوانید :   5 ارز دیجیتال مهم این هفته : بیت کوین ، اتریوم ، سولانا ، ماتیک ، فانتوم

LeClair افزود: “زمانی که نسبت قیمت تحقق یافته STH: LTH افزایش می یابد ، این بدان معناست که مبنای هزینه STH نسبت به مبنای هزینه LTH افزایش می یابد و برعکس.”

” قیمت بیت کوین هنگامی افزایش می یابد که فروشنده حاشیه ای و کوتاه مدت خسته شود. به همین دلیل است که می بینید مبنای هزینه LTH ها در حین دویدن گاو نر ثابت می ماند ، در حالی که مبنای هزینه STH ها (که بسیاری از آنها شرکت کنندگان جدید بازار هستند) منفجر می شود – سکه های کافی برای گردش وجود ندارد. ”
تا کنون ، مبنای هزینه LTH بر اساس هزینه STH قرار نگرفته است – وقتی این اتفاق می افتد ، روند نزولی فعلی باید پایان یابد.

 

“فقط رو به بالا” روایت همچنان باقیست

همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، LTHSTH-RPR تنها یکی از معیارهای قیمت بیت کوین است که در هفته های اخیر گاوها را تقویت کرده است.

همه چیز از معیارهای زنجیره ای گرفته تا مبانی شبکه و حتی ریاضیات محض نشان می دهد که صعودی بیشتر برای بیت کوین قریب الوقوع است-که به طور گسترده از زمستان سال بعد از هاوینگ انتظار می رود.

با این وجود ، تحلیلگران در حال حاضر برای خروج آماده می شوند. همچنین پیش بینی نمی شود که تأثیر راه اندازی صندوق قابل معامله در این هفته (ETF) در کوتاه مدت محرک بازار باشد.

اشتراک گذاری با دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.