بهترین بازار خرسی یا ریزشی بیت کوین تاکنون ، چند نکته مهم

زمان مطالعه: 4 دقیقه

در حالی که معامله گران بیت کوین در انتظار ماه اکتبر هستند ، قیمت جدید بیت کوین به زیر 45000 دلار رسید و با پیش بینی های صعودی در سراسر جهان در تضاد شده است.

 

بیت کوین (BTC) هفته جدیدی را با حرکتی قطعاً نزولی آغاز می کند – اما نمیتواند اعتماد سرمایه گذاران را در روند صعودی متزلزل کند.

در تعطیلات آخر هفته BTC/USD بیش از 47،000 دلار بسته شد تا همه سودهای قبلی خود را از دست بدهد و ساعاتی بعد پشتیبانی 45،000 دلار را به چالش بکشد.

این یک وضعیت حساس است – نه تنها بیت کوین ، بلکه سهام و احساسات با شکستن انفجار اورگراند در چین در حال شکست هستند. چه چیزی می تواند بر بازار ارزهای رمزنگاری شده تأثیر بگذارد؟

از آنجایی که تحلیلگران انتظار یک هفته “ناپایدار” برای قیمت بیت کوین را دارند ، ارز اوردرز به بررسی پنج عامل در هنگام ترسیم مکان بیت کوین در کوتاه مدت می پردازد.

 

 

السالوادور “کف قیمتی را خریداری می کند”

 

با شروع هفته ، اقدام قیمت بیت کوین برای معامله گران الهام بخش نیست.

معکوس شدن قدرت قبلی در یکشنبه یک شبه تشدید شد و BTC/USD ارزش 46،000 دلار را از دست داد.

در بحبوحه آشفتگی در بازارهای سنتی ، به سرپرستی حماسه Evergrande در چین ، این هفته به احتمال زیاد معاملات سودآور ارائه نمی دهد. برای معامله گر محبوب پنتوشی ، اکنون زمان آن است که سهام خود را بررسی کرده و منتظر بمانید تا اوضاع به خودی خود حل شود.

44000 دلار نشان دهنده یک دیوار حمایتی است که اکنون به نظر می رسد بیت کوین دوباره آزمایش می کند. شیرجه عمیق تر می تواند 41000 دلار یا حتی 38000 دلار بازدهی داشته باشد ، دومی یک سطح کلیدی فیبوناچی را ایجاد می کند.

همچنین بخوانید :   ترس چین در حال حاضر از زیرساخت است و 5 مورد تماشایی این هفته بازار

با این حال ، به طور کلی ، این وضعیت همچنان به نفع بازگشت صعودی به بازارهای ارز دیجیتال در زمستان است.

دولت السالوادور که در روز دوشنبه تأیید کرد که 150 بیت کوین دیگر خریداری کرده است ، در مجموع 700 دارایی بیت کوین را خریداری کرده است.

رئیس جمهور نایب بوکله در مجموعه توئیت های زبانزدانه در مورد سیاست بیت کوین کشورش گفت: “آنها هرگز نمی توانند شما را شکست دهند.”
بیت کوین مانند یک قهرمان مطلق در حال رشد است
تحلیلگران می گویند که محیط سختی در آنجا وجود دارد و با در نظر گرفتن همه موارد ، بیت کوین بسیار بهتر از حد انتظار عمل می کند.

چه در بورس و چه در طلا امن ، این هفته این فیلم قطعاً چندان خوش رنگ نیست. به عنوان مثال ، S&P 500 برای اولین بار از ماه ژوئن در حال نزدیک شدن به میانگین متحرک 50 روزه است.

پیتر برانت ، معامله گر کهنه کار ، خاطرنشان کرد که طلا از آوریل به پایین ترین حد خود می رسد ، در حالی که در برابر شاخص Nasdaq 100 ، این فلز گرانبها تقریباً در پایین ترین سطح از 20 سال پیش قرار دارد.

“با توجه به افزایش دلار (نزدیک به چرخه بالا) ، ضعف در سهام ، سقوط در فلزات ، BTC مانند یک قهرمان مطلق عمل می کند زیرا تصور حرکت در یک چرخه پایین عمیق را رد می کند. باب لوکاس ، معامله گر ، کارآفرین و سرمایه گذار در خلاصه ای اخیر از این وضعیت نوشت.

در واقع ارزش دلار ایالات متحده به وضوح قابل توجه است ، زیرا شاخص ارز دلار آمریکا (DXY) در برابر باد کلاسیک بیت کوین به 94 نزدیک شده است.

همچنین بخوانید :   "به اکتبر سلام کنید" - قیمت بیت کوین به بیش از 47 هزار دلار در دقیقه رسید و 270 میلیون دلار شورت لیکویید شد

در صورت تغییر وضعیت موجود ، انگیزه ای برای عملکرد بسیار قوی تر BTC به وضوح وجود دارد.

 

 

 

بیت کوین اولین “پنج مورد افزایش دشواری” را از سال 2019 آماده می کند

اصول اولیه بیت کوین هرگز بهتر به نظر نیامده است – شاید یک کلیشه باشد ، اما در این هفته ، اعداد و ارقام به خودی خود صحبت می کنند.

هر دو میزان دشواری و نرخ هش از سرسختی خود برای کاهش قیمت سرباز می زنند ، این نشان می دهد که محکومیت اساسی معدنچیان همچنان بی وقفه صعودی است.

دشواری استخراج ، که ماه ها تأثیر روند استخراج معادن چین را مهار کرده است ، اکنون قرار است پنج شنبه پنجمین افزایش متوالی خود را در روز سه شنبه افزایش دهد.

این یک رویداد نادر است

آخرین باری که این مشکل پنج بار پیاپی افزایش یافت در اواخر سال 2019 آغاز شد قبل از این که سقوط بازار بین المللی مارس 2020 باعث خلق و خو شود. حتی بازار گاو بعدی و رسیدن به بالاترین قیمت 64،500 دلار در همه زمان ها نمی تواند این دستاورد را تکرار کند.

بنابراین ، برای کسانی که معتقدند قیمت گذاری باید از اصول اولیه شبکه پیروی کند ، چشم انداز بیش از پیش صعودی به نظر می رسد.

نرخ هش آن را تأیید می کند

علی رغم عملکرد متوسط ​​قیمت در هفته گذشته ، برآوردها همچنان 140 اگزاشا در ثانیه (EH/s) را برای شبکه نشان می دهند ، که معادل 17 below کمتر از بالاترین حد خود است.

برای سرمایه گذار وینس پرینس ، مفسر رگولاتوری در مورد عملکرد نرخ هش ، آخرین تضاد بین قیمت متریک و قیمت نقطه اطمینان است.

همچنین بخوانید :   معامله گران چگونه به بیت کوین و آلت کوین ها نگاه می کنند

او هفته گذشته خلاصه کرد: “در حالی که بیت کوین به طور گسترده قیمتش ریخت ، نرخ هش ریت افزایش یافت”

“این یک قدرت نسبی در تقاضای صعودی نشان می دهد.”
هش ریت بیت کوین
هش ریت بیت کوین

 

 

در نگاه از بالا ، “روند همچنان رو به بالا” است

سقف تحقق یافته بیت کوین در حال حاضر از بالاترین سطح قیمت 2017 در 21000 دلار بیشتر است. میانگین متحرک 200 هفته ای آن (WMA) ، که معمولاً قیمت قطعی و سطحی است که BTC/USD هرگز نقض نکرده است ، اکنون 15600 دلار است.

 

نمودار میانگین متحرک هفتگی بیت کوین با مقدار 200

تحلیلگر PlanB ، خالق مدل های قیمت بیت کوین در جریان ، می گوید که اینها فقط اعداد نیستند.

رابطه بین سقف تحقق یافته – بیانگر ارزش بازار بر اساس قیمتی که آخرین بیت کوین در آن حرکت کرده است – و 200WMA سنجش مفیدی از پتانسیل رشد بازار است.

صعودهای قبلی چرخه قیمت ، به ویژه در اواخر 2013 و 2017 ، با فاصله زیادی بین این دو معیار همراه بود. این بار اما برعکس صادق است – و این احتمال وجود دارد که بیت کوین یک “خرید” محکم باشد.

برآوردها تا پایان سال قیمت شش رقمی BTC را درخواست می کنند. Q4 باید سکوی پرش باشد ، با ماه اکتبر یک پایه محکم با حداقل بسته شدن ماهانه 63،000 دلار.

PlanB هفته گذشته اضافه کرد: “63 هزار دلار در اکتبر از امروز فقط 31 درصد بیشتر است.”

در عین حال ، “بدترین سناریو” ماه سپتامبر برای بسته شدن ماهانه در قیمت 43،000 دلار است.

 

منبع

https://cointelegraph.com/news/best-bear-market-ever-5-things-to-watch-in-bitcoin-this-week

ترجمه از تیم تولید محتوای ارز اوردرز

اشتراک گذاری با دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.