کارل ایکان ، سرمایه گذار میلیاردر ، معتقد است بیت کوین ممکن است بهترین مانع برای تورم باشد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

اظهارات وی مطابق با جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو بود که اشاره کرد تورم همراه با مسائل مربوط به عرضه افزایش می یابد.

کارل ایکان سرمایه گذار میلیاردر سه شنبه هشدار داد که ممکن است بحران بعدی بازار در افق باشد و بیت کوین می تواند بهترین حفاظ در برابر تورم باشد.

با ادامه دولت ایالات متحده برای تحریک اقتصاد ، ایکان اظهار داشت که می ترسد ارزش دلار کمتر شود و قیمت کالاها در حال افزایش است.

وی گفت: “در دراز مدت مطمئناً به دیوار برخورد خواهیم کرد. من واقعاً فکر می کنم بحرانی وجود دارد که ما در آن پیش می رویم ، راهی که ما پول را چاپ می کنیم ، راهی که ما در حال تورم هستیم. اگر به اطرافتان نگاه کنید ، تورم را در اطراف خود می بینید و نمی دانم در درازمدت چگونه با آن برخورد می کنید. ” آیکان روز دوشنبه با CNBC گفت.

اظهارات وی مطابق با جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو بود که اشاره کرد تورم همراه با مسائل مربوط به عرضه افزایش می یابد:

پاول در اظهارات آماده شده گفت: “با ادامه بازگشایی اقتصاد و افزایش هزینه ها ، ما شاهد افزایش قیمت ها هستیم ، به ویژه به دلیل تنگناهای عرضه در برخی بخش ها.” این تأثیرات بزرگتر و طولانی تر از آنچه پیش بینی می شد بوده است ، اما کاهش می یابد و با این حال ، انتظار می رود تورم به سمت هدف بلند مدت 2 درصدی ما کاهش یابد. ”

همچنین بخوانید :   داده ها نشان می دهد که سولانا به بالاترین سطح کوتاه مدت رسیده است

آیکان از سرمایه گذاری میلیاردها دلار در ارزهای دیجیتال در سال جاری نام برد ، اما هنوز معامله ای در این بازار  نکرده است – حداقل نه آن چیزی که به طور عمومی اعلام کرده است. رایان آدامز ، بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری Mythos Capital and Bankless ، حدس زد که Icahn ممکن است خریدی انجام داده باشد.

این میلیاردر هنوز معتقد است که ممکن است جایگزینی برای سرمایه گذاری در بازار سهام وجود داشته باشد و ارزهای دیجیتال ارزش بررسی را دارند:

“ما بسیاری از افراد باهوش در Icahn & Company کار می کنیم و ما فقط بیت کوین را نمی فهمیم. من نمی گویم این بد است یا خوب ، فقط می گویم که ما آن را درک نمی کنیم. ما نمی رویم برای سرمایه گذاری در چیزی که به دست نمی آوریم. هیئت داوران واقعاً نمی داند که آیا بیت کوین دارای ارزش ذاتی است یا به عنوان ذخیره کننده ارزش عمل می کند. اگر تورم بیداد کند ، من حدس می زنم که ارزش دارد. متغیرهای زیادی وجود دارد ، سرمایه گذاری روی آن کار بسیار سختی است. “

اشتراک گذاری با دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.