در افت قیمت بیت کوین خرید های قدرتمندی انجام شد و بسته شدن 50 هزار دلار همچنان کلیدی است

زمان مطالعه: 3 دقیقه

تحلیلگران سطوح کلیدی مورد نیاز بیت کوین را برای ادامه روند بالاتر از 50،000 دلار مشخص می کنند.

گاوها در 4 اکتبر عضلات خود را خم کردند و اثبات این امر در حالی افزایش یافت که قیمت بیت کوین (BTC) با 500 دلار از 50،000 دلار افزایش یافت. این حرکت به سمت مقاومت روانی کلیدی به بیرون کشیدن شاخص حرص و طمع  از منطقه “ترس” و وارد حالت “خنثی” در 4 اکتبر کمک کرد.

 


شاخص حرص و طمع ارز های دیجیتال.

اقدام قیمتی ارزهای دیجیتال برتر در هفته های اخیر افزایش یافته است زیرا کشورهایی مانند چین سرکوب ارزهای دیجیتال را افزایش داده اند ، حرکتی که ادوارد اسنودن ، مامور سابق آژانس اطلاعات مرکزی ایالات متحده انجام داد می گوید “به تازگی بیت کوین را قوی تر کرده است”.

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که پس از حمله صبحگاهی خرس ها ، که BTC را به کمترین سطح 46،863 رساند ، گاوها با تقویت وارد شدند و قیمت را از منطقه پشتیبانی/مقاومت 49200 دلار (S/R) که در حال حاضر هستند ، بالا بردند.

 


نمودار 4 ساعته بیت کوین . منبع: TradingView

در اینجا نگاهی به معامله گران و تحلیلگران در مورد قیمت فعلی و آنچه می تواند در آینده با نزدیک شدن قیمت BTC به 50،000 دلار اتفاق بیوفتد بیاندازد .

 

48،700 دلار مقاومت ماژور است

به گفته تحلیلگر رمزارز و کاربر نام مستعار توییتر Rekt Capital ، که نمودار زیر را منتشر کرد ، معامله گران مشتاق خرید جدیدترین افت قیمت BTC بودند که نشان می دهد “افت اخیر BTC به شدت خریداری شده است”.

همچنین بخوانید :   100 سال پیش، هنری فورد پیشنهاد 'ارز انرژی محور' را داده بود

 


نمودار 1 هفته ای BTC/USD. منبع: Rekt Capital

این تحلیلگر به سرعت اشاره کرد که قیمت هنوز “با این ناحیه مقاومت قرمز 48،700 دلار مبارزه می کند” و در صورت امیدواری گاوها برای افزایش قیمت ، باید آن را حمایت کند.

Rekt Capital گفت:

“این ناحیه ای است که برای پشتیبانی مجدد از $ 50،000+باید چرخانده شود”
BTC باید بسته روزانه بالای 50،000 دلار را نگه دارد
معامله گران و کاربر جانشین توییتر جان ویک ، اهمیت بسته شدن بالای 50،000 دلار را تأکید کردند ، که توییت زیر را ارسال کرد و تأکید کرد که قیمت بیت کوین باید در کوتاه مدت بسته شود و بالاتر از سطح مهم روانی قرار گیرد.

#BTC

ما مناطق حمایت و مقاومت مشخصی داریم. احساس می کنم اگر می خواهیم ATH را ببینیم ، باید یک بسته نزدیک داشته باشیم و همچنین بالای 50 هزار دلار نگه داریم.

اکتبر به طور معمول ماه بسیار خوبی برای صعود بیت کوین است. ما از محیط و تکنیک های مناسب برای رسیدن به ATH این ماه ایمو داریم. pic.twitter.com/DZDfLAIK3I

– جان ویک (ZeroHedge_) 4 اکتبر 2021
این تحلیلگر اشاره کرد که ماه اکتبر از لحاظ تاریخی “ماه خوبی برای صعود بیت کوین” بوده است و نشان داد که محیط و سیگنال های فنی فعلی نشان می دهد که BTC این پتانسیل را دارد که در صورت تمایل در چهار هفته آینده به بالاترین حد خود برسد. موانع 50 هزار دلاری را برطرف کنید

 

محدوده فعلی سقف قیمت 55000 دلار است

آخرین معامله صعودی توسط معامله گر بیت کوین و کاربر مستعار توییتر جورج ارائه شد ، که نمودار زیر را نشان داد و محدوده معاملات فعلی را مشخص کرد تا بهترین مناطق برای باز کردن موقعیت های بلند مشخص شود.

همچنین بخوانید :   سرمایه گذاران نهادی با شکست FUD (ترس) چین ، در این افت خرید کردند

 


نمودار 1 روزه BTC/USD. منبع: توییتر

جورج گفت:

“پیش بینی های طولانی مدت تا حد ممکن نزدیک ترین انت. محدوده روزانه هدف 55 هزار است. ”

سقف کلی بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر 2.158 تریلیون دلار است و نرخ تسلط بیت کوین 42.9 درصد است.

اشتراک گذاری با دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.