قیمت بیت کوین با تثبیت هفتگی به بالای 60 هزار دلار رسید که پیش از تلاطم ETF بیت کوین است

زمان مطالعه: 2 دقیقه

داده ها نشان می دهد که تثبیت بالای 60،000 دلار در روز یکشنبه فقط باید بسته شدن رکورد هفتگی را تضمین کند.

بیت کوین (BTC) با بسته شدن هفتگی محوری در 17 اکتبر روبرو است و گاوها در تلاش هستند تا مقاومت نهایی را قبل از صعودهای تمام قد شکست دهند.

 

 


نمودار کندلی 1 هفته ای بیت کوین (Bitstamp). منبع: TradingView

 

بیت کوین در آستانه پاکسازی مقاومت نهایی

داده های TradingView نشان داد که BTC/USD در طول آخر هفته متغیر بوده و بسیار مهم است که بالای 60،000 دلار باقی بماند.

بسته شدن این هفته در حال حاضر به عنوان معامله گری شناخته می شود و بالقوه بالاترین رقم در تاریخ خود است-فقط یک بار قبل از آن بیت کوین به شمع هفتگی بالای مرز 60،000 دلار پایان داده بود.

در حالی که ساعت ها به پایان کار باقی مانده است ، تحلیلگران در حال آماده سازی برای یک لحظه بالقوه محوری بودند ، لحظه ای که می تواند راه را برای قلمرو ناشناخته برای گاوها باز کند.

Rekt Capital اظهار داشت: “یکی دیگر از BTC Daily Close در بالای منطقه قرمز امروز بعد از ظهر و بیت کوین شکافی فراتر از آخرین مقاومت اصلی خود را در بازه زمانی هفتگی تأیید خواهد کرد.”

 

 


نمودار شمع مشروح 1 روزه بیت کوین (Coinbase). منبع: Rekt Capital/ Twitter

پنتوشی ، معامله گر دیگر ، افزود که بیت کوین در حال حاضر سطح بالای بازار خود را در بازه زمانی روزانه تغییر داده است و “اهمیت” محدوده معاملات فعلی را بیشتر تقویت می کند.

همچنین بخوانید :   5 ارز دیجیتال مهم برای واچ لیست این هفته : BTC ، DOT ، UNI ، LINK ، XMR

“شایعه بخر ، اخبار را بفروش؟”

در همین حال ، نه تنها پایان این هفته بلکه ابتدای هفته آینده نیز برای ارائه اقدام هیجان انگیز قیمت بیت کوین توصیه می شود.

دوشنبه ، اولین روز قابل تصور برای اولین محصول تأیید شده صندوق بیت کوین ایالات متحده (ETF) است.

با صعود BTC/USD به عنوان شایعاتی که در مورد هفته آینده انتظار می رفت ، نگرانی ها مبنی بر تبدیل این قسمت به رویداد “خرید شایعه ، فروش اخبار” باقی مانده است. این می تواند شرایط بی ثبات معاملاتی را فراهم کند.

نگرانی هایی نیز وجود دارد که باعث می شود دستگاه های ETF فیزیکی بیت کوین در ماه آینده متوقف شوند ، چیزی که به گفته تحلیلگران مانع از ورود سهم بزرگی از سرمایه نهادی به فضا می شود.

اشتراک گذاری با دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.