طرفدار دلار دیجیتال با سمت رئیس فدرال رزرو دالاس ، بازنشسته می شود

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

طرفدار دلار دیجیتال با سمت رئیس فدرال رزرو دالاس ، بازنشسته می شود

در یک کنفرانس مجازی در نوامبر 2020 ، راب کاپلان گفت “بسیار مهم است که فدرال رزرو بر توسعه ارزهای دیجیتالی در ماه ها و سال های آینده تمرکز کند.”

راب کاپلان ، رئیس و مدیر اجرایی بانک فدرال رزرو دالاس پس از بیش از شش سال از سمت خود کناره گیری می کند.

در بیانیه 27 سپتامبر ، فدرال رزرو دالاس گفت که کاپلان ، سیزدهمین رئیس جمهور و مدیرعامل آن ، از 8 اکتبر بازنشسته می شود. این رئیس 64 ساله ، اخیراً در تصمیم خود برای کناره گیری به “خطرات افشای مالی” خود اشاره کرده است.

احتمالاً با اشاره به رسانه های خبری مبنی بر اینکه او سهام خود را در شرکت هایی از جمله اپل ، علی بابا ، آمازون ، فیس بوک ، گوگل و تسلا در سال 2020 معامله کرده است در حالی که به سیاست پولی ایالات متحده رای داده است.

رئیس فدرال رزرو دالاس هرگونه ادعای نادرستی را رد کرد و گفت “به همه استانداردها و سیاست های اخلاقی فدرال رزرو پایبند است”. وی افزود: “فعالیتهای سرمایه گذاری در اوراق بهادار و افشای اطلاعات مطابق با قوانین و استانداردهای انطباق بانک است.”

کاپلان همچنین مدافع توسعه ارز دیجیتال بانک مرکزی یا CBDC در ایالات متحده به عنوان بخشی از اقتصاد و سیاست مالی کشور بود.

در یک کنفرانس مجازی در نوامبر 2020 ، رئیس جمهور گفت “بسیار مهم است که فدرال رزرو بر توسعه ارزهای دیجیتالی در ماه ها و سال های آینده تمرکز کند.”

همچنین بخوانید :   گِرِی اسکِیل به برنامه هایی برای تبدیل دارایی های اعتماد بیت کوین به ETF اشاره می کند

در صحنه ملی ، جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو گفت که آژانس دولتی هنوز در مورد دلار دیجیتال بلاتکلیف است ، اما قصد دارد مقاله ای در این زمینه منتشر کند.

پاول اغلب گفته است که هنگام راه اندازی CBDC در ایالات متحده ، “به درستی انجام دهید تا اولین بار” مهمتر است.

اشتراک گذاری با دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.