بروز رسانی Altair اتریوم در 27 اکتبر

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در این آپدیت جدید اتریوم ، میپردازند به حسابرسی های دولتی و مشکلات مالی که با این ارتقاء و تسویه حساب ها ، شاهد رشد شبکه خواهیم بود.

Altair ، اولین ارتقاء شبکه اصلی به Beacon Chain ، برای دوره 74240 (27 اکتبر 2021 ، 10:56:23 صبح UTC) برنامه ریزی شده است.

مزیت ظریف اما بزرگ اثبات سهام این است که ما می توانیم زمان را به طور دقیق ارتقا دهیم (متأسفیم تیم! به زودی کار اثبات کار به پایان می رسد 😉)

این ارتقاء پشتیبانی کلی، مشتری را برای اجماع اصلی به ارمغان می آورد ، حسابداری تشویقی دولت را روشن می کند ، برخی از مشكلات مربوط به مشوق های اعتبارسنج را برطرف می كند و پارامترهای مجازاتی را مطابق EIP-2982 افزایش می دهد.

 

فریاد بزرگی برای تیم های مشتری برای کار در این زمینه در طول سال

 

دوشنبه ، 4 اکتبر ، چشم خود را برای پست وبلاگ دیگری در نظر بگیرید. این شامل همه نسخه های اصلی Altair می شود.

و سپس می توانید گره های خود را ارتقا دهید!

 

ادغام مشخصات Interop و devnets های آینده

مشخصات Merge Interop روز جمعه منتشر شد. این “فوق مشخصات” اهداف موثری را برای مهندسان برای موج اولیه آزمایش و توسعه فراهم می کند.

پس از هجوم فعالیتهای مشخصات در چند ماه گذشته ، مشخصات ادغام تقریباً کامل شده و منطق اصلی پایدار است. در مرحله بعدی ، مهندسان منطق Merge را توسعه داده و نرم افزار خود را با سایر تیم ها بر روی ابزارهای کوتاه مدت آزمایش می کنند. مهندسان مشخصات را تا امروز بررسی خواهند کرد و بازخورد پویایی در مورد مشخصات ارائه می دهند تا در صورت بروز مشکلات اصلاح و یا رفع شوند.

همچنین بخوانید :   شبکه هارمونی (ONE) و اجرای بروز رسانی Chainlink Bridge در 29 شهریور 1400

در بالای لیست اعتبارسنجی و اصلاح API موتور Merge و نمونه اولیه و مشخص کردن نسخه های مختلف همگام سازی تحت الگوی Merge وجود دارد.

سالهاست که در حال اثبات اثبات سهام است و ما نیز مانند شما از دیدن آن در عمل هیجان زده هستیم. در ماه اکتبر بسیار سرگرم کننده است.

 

منبع رسمی

اشتراک گذاری با دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.