با این قیمت اتریوم : 250 میلیون دلار قرارداد های آتی نزولی برای روز جمعه نقش بر زمین شدند

زمان مطالعه: 3 دقیقه

خرس ها با مشکل روبرو هستند زیرا گاوهای اتریوم احتمالاً 115 میلیون دلار از انقضای گزینه های روز جمعه به جیب می زنند.

اتر (ETH) از 1 سپتامبر با یک کانال نزولی روبرو بوده است ، اگرچه در حال حاضر برای شکستن مقاومت خود در حال مبارزه است.

اما علیرغم برخی مخالفان ، گاوهای ETH احتمالاً 115 میلیون دلار در انقضای گزینه های هفتگی اتر در 8 اکتبر سود خواهند برد. پمپ 21 درصدی در هفته گذشته به اندازه کافی بود که کل گزینه های خنثی تا نزولی به ارزش 250 میلیون دلار را بی ارزش کند.

 


قیمت اتر به دلار در Coinbase. منبع: TradingView

 

ترس حاکم حرکت مثبت را محدود می کند

واضح است که عناوین منفی در مورد افزایش نظارت های نظارتی در مورد ارزهای دیجیتال ممکن است ماه گذشته قیمت ها را کاهش داده باشد ، به ویژه زمانی که چین تمام فعالیت های ارزهای رمزنگاری شده را به طور کامل ممنوع کرد.

عمده مبادلات رمزنگاری ، از جمله Binance و Huobi ، اکثر خدمات خود را در سرزمین اصلی چین متوقف کرد و یکی از بزرگترین استخرهای استخراج Ethereum مجبور به تعطیلی کامل شدند.

مطبوعات منفی به دنبال آن آمد.

موسس Citadel Securities ، یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده بازار در جهان ، گفت که این شرکت به دلیل عدم قطعیت های نظارتی این بخش ، ارزهای رمزپایه معامله نمی کند. رئیس کمیته دومای دولتی روسیه در بازارهای مالی همچنین در مورد افزایش قوانین برای حمایت از سرمایه گذاران خرده فروشی و غیره صحبت می کند.

همچنین بخوانید :   قیمت بیت کوین به 57 هزار دلار رسید و 5 موردی که این هفته باید در بیت کوین زیر نظر بگیرید

بر اساس جریان منفی اخبار ، می توان فهمید که چرا خرس ها 86 درصد از شرط بندی خود را در 3200 دلار یا کمتر قرار داده اند. با این حال ، هفته های گذشته به طور قطعی باعث شده است که گزینه های فروش (فروش) سریع ارزش خود را از دست بدهند.

انقضای 8 اکتبر یک آزمایش قدرت برای خرس ها خواهد بود زیرا هر قیمتی بالای 3500 دلار به معنای حمام خون با غلبه مطلق گزینه های خرید (خرید) است.

 


بازار اختیارات سود باز شده را برای 8 اکتبر جمع می کند. منبع: Bybt

در نگاه اول ، ابزارهای 250 میلیون دلاری خنثی تا نزولی در مقایسه با گزینه های 210 میلیون دلاری (خرید) 16 هفته بر انقضای هفتگی تسلط داشتند.

با این حال ، نسبت تقاضا به نقطه فریبنده رسیده است زیرا تجمع اخیر ETH احتمالاً بسیاری از شرط های نزولی آنها را از بین می برد اگر قیمت اتر در ساعت 8 صبح صبح UTC روز جمعه بالای 3500 دلار باقی بماند. در صورتی که حق خرید ETH با 4000 دلار معامله شود ، هیچ ارزشی ندارد.

 

خرس ها باید حوله را بیندازند و 115 میلیون دلار ضرر کنند

قابل توجه ، 94 درصد از تقاضا های اختیارات ، که در آن خریدار حق فروش اتر را با قیمت از پیش تعیین شده دارد ، 3500 دلار یا کمتر قرار داده شده است. اگر ETH در صبح روز 8 اکتبر بالاتر از این قیمت معامله شود ، این ابزارهای خنثی تا نزولی بی ارزش خواهند شد.

در زیر چهار سناریوی محتمل با توجه به سطوح فعلی قیمت ذکر شده است ، زیرا عدم توازن به نفع هر دو طرف نشان دهنده سود احتمالی از انقضا است.

همچنین بخوانید :   شرکت Powercrypto با انرژی های تجدید پذیر استخراج بیت کوین و اتریوم را در هنگ کنگ از سر میگیرد

داده ها نشان می دهد که چقدر قرارداد بسته به قیمت انقضا در 8 اکتبر در دسترس خواهد بود.

بین $ 3،100 و $ 3،300: 14،300 تماس در مقابل 9،800 قرار می دهد. نتیجه خالص تا حدودی بین گاو و خرس متعادل است.
بین $ 3،300 تا $ 3500: 21،650 تماس در مقابل 1،900 بار. نتیجه خالص 66 میلیون دلار به گاوها صعود می کند.
بین $ 3،500 و $ 3،700: 32،050 تماس در مقابل 0 قرار می دهد. نتیجه خالص 115 میلیون دلار به نفع گاوها است.
بین $ 3700 و $ 3،900: 43،300 تماس در مقابل 0 قرار می دهد. سود بولز به 165 میلیون دلار افزایش می یابد.
این برآورد خام ، گزینه های خرید (خرید) مورد استفاده در استراتژی های صعودی را در نظر گرفته و گزینه های (فروش) را منحصراً در معاملات خنثی تا نزولی قرار می دهد. با این حال ، این ساده سازی بیش از حد استراتژی های سرمایه گذاری پیچیده تر را نادیده می گیرد.

به عنوان مثال ، یک معامله گر می تواند یک گزینه فروش را بفروشد و عملاً بیش از یک قیمت خاص در معرض اتر قرار گیرد. اما متأسفانه هیچ راهی آسان برای تخمین این اثر وجود ندارد.

همانطور که برآورد بالا نشان می دهد ، با فشار زیر 3500 دلار ، 47 میلیون دلار از دیدگاه خرس افزایش می یابد. از سوی دیگر ، گاوها می توانند با برداشتن قیمت انقضای گزینه های 8 اکتبر بیش از 3800 دلار ، امتیاز خود را 49 میلیون دلار افزایش دهند.

با توجه به شرایط فعلی ، گاوها کنترل کامل خود را تا پایان 8 اکتبر در دست دارند و انگیزه های دو طرف برای تلاش برای افزایش قیمت 200 دلار به بالا یا پایین متعادل به نظر می رسد. بنابراین ، خرس ها باید حوله را بیندازند و برای انقضای هفته آینده دوباره جمع شوند.

اشتراک گذاری با دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.