گرِی اسکیل برنامه های ETF بیت کوین را تأیید کرد و به Zcash ، Stellar Lumens و Horizen اعتماد می کند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

Grayscale برنامه های ETF بیت کوین را تأیید می کند و به Zcash ، Stellar Lumens و Horizen اعتماد می کند
Grayscale گفت که “هنگامی که شواهد رسمی و قابل تأییدی مبنی بر راحتی SEC با بازار زیربنایی بیت کوین وجود داشته باشد ، ادامه خواهد داد.”

مدیر دارایی موسسه Grayscale اعلام کرده است که پس از آنکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) با ETF های آتی بیت کوین که به تازگی تأیید شده است “وفق پیدا کرد” ، GBTC Trust خود را به صندوق قابل مبادله (ETF) تبدیل می کند.

جنیفر روزنتال ، مدیر ارتباطات Grayscale ، در یکی از موضوعات توئیتر خود در روز دوشنبه گفت که مدیر دارایی زمانی که “SEC به طور رسمی راحتی مورد نیاز خود را در بازار بیت کوین نشان داده است ، به ارائه ETF ادامه می دهد.” این پیشنهاد ، دارایی بیت کوین Trust (GBTC) مدیر دارایی را که برای اولین بار در سال 2013 فهرست شده بود ، به ETF تبدیل می کند.

روزنتال گفت “هنگامی که شواهد رسمی و قابل اثباتی مبنی بر راحتی SEC با بازار زیربنایی بیت کوین وجود دارد-احتمالاً در قالب ETF آینده بیت کوین موثر تلقی می شود-NYSE Arca سندی به نام 19b-4 برای تبدیل GBTC $ به ETF ارائه می دهد.”.

این اعلامیه در پی اعلام ProShares مبنی بر مبادله ETF بیت کوین (BTC) معاملات آتی آن در بورس اوراق بهادار نیویورک با تیک تیک BITO از 19 اکتبر آغاز می شود.

گزارشات مربوط به SEC نشان می دهد که تنظیم کننده درخواست ثبت نام سهام Valkyrie’s را نیز پذیرفته است. بیت کوین استراتژی ETF در Nasdaq فهرست شده و ممکن است در آینده نزدیک سایر برنامه ها را بپذیرد – SEC در حال حاضر چندین برنامه رمزنگاری ETF در دست بررسی دارد.

همچنین بخوانید :   مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران در پی کشف ماینر های بیت کوین در زیرزمین استعفا داد

 

Grayscale همچنین سه ارز رمزنگاری شده را برای معامله از طریق مجموعه محصولات اعتماد سرمایه گذاری رمزنگاری خود اضافه کرد. این شرکت گفت که Gracecale Zcash Trust ، Grayscale Stellar Lumens Trust و Grayscale Horizen Trust اکنون به ترتیب تحت نمادهای تیک تیک ZCSH ، GXLM و HZEN در بهترین بازار OTCQX فهرست شده اند.

با توجه به Grayscale ، این سه مورد مشمول شرایط ثبت و افشای SEC نیستند. این وسیله نقلیه راهی را برای سرمایه گذاران فراهم می کند تا بدون سرمایه گذاری مستقیم در آنها در معرض توکن ها قرار گیرند.

Grayscale شش محصول سرمایه گذاری ارز های دیجیتال دیگر با قرار گرفتن در معرض بیت کوین (BTC) ، اتریوم (ETH) ، بیت کوین کش (BCH) ، اتریوم کلاسیک (ETC) و لایت کوین (LTC) ، علاوه بر سبدی از ارزهای دیجیتال از طریق صندوق سرمایه گذاری بزرگ دیجیتال ارائه می دهد.

اشتراک گذاری با دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.