گِرِی اسکِیل به برنامه هایی برای تبدیل دارایی های اعتماد بیت کوین به ETF اشاره می کند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به نظر می رسد که Grayscale پس از تصویب ETF آتی بیت کوین توسط SEC ، به دنبال تجدید ساختار بیت کوین خود در یک صندوق با حمایت فیزیکی است.

گزارش شده است که غول سرمایه گذاری موسسه Grayscale در حال بررسی تبدیل بیت کوین تراست خود به یک صندوق تجارت قابل مبادله (ETF) است.

در 17 اکتبر ، بری سیلبرت ، مدیرعامل شرکت مادر Grayscale Digital Currency Group ، اشاره کرد که Grayscale در حال برنامه ریزی برای تبدیل بیت کوین تراست خود به صندوق بیت کوین مستقر در محل است.

پس از انتقاد از توئیتر برای نقدینگی ETF معاملات آتی بیت کوین که اخیراً توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) تأیید شد ، پرستون پیش ، مفسر بیت کوین از سیلبرت پرسید که چه زمانی بیت کوین تراست Grayscale به ETF مستقر در BTC تبدیل می شود. سیلبرت پاسخ داد: “منتظر باشید.”

 

گوش به زنگ باشید

– بری سیلبرت (BarrySilbert) 17 اکتبر 2021

با این حال ، به نظر می رسد سرمایه گذاران صندوق اعتماد بیت کوین Grayscale با اظهارات سیلبرت ناراحت نشده اند ، زیرا کاربر توییتر “svrgnindividual”  این سوال پرسیده است که تجدید ساختار برای سرمایه گذاران دارای سهام در اعتماد بیت کوین در Grayscale’s به چه معناست.

آنها توییت کردند “پس از تأیید ETF نقطه ای ، چه اتفاقی برای ما سرمایه گذاران Grayscale می افتد؟ آیا سرمایه گذاری ما به سهام ETF تبدیل می شود؟ ”

شایعات مربوط به بلندپروازی های Grayscale برای ETF بیت کوین در اواخر هفته پس از آن منتشر شد که گزارش CNBC به نقل از منابع ناشناس مدعی شد که Grayscale منتظر کمیسیون بورس و اوراق بهادار است تا سرانجام ETF بیت کوین را تأیید کند.

همچنین بخوانید :   ارزهای دیجیتال دیگر تحت تاثیر ممنوعیت های چین قرار نمیگیرند

در 15 اکتبر ، SEC اعلام کرد که ثبت اوراق بهادار از صندوق معاملاتی بیت کوین (BTC) مبتنی بر آتی ProShares Trust را پذیرفته است. ETF ProShares به سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا در معرض قراردادهایی قرار گیرند که قیمت آینده BTC را به صورت نقدی تسویه می کنند.

علیرغم تایید ETF به عنوان کاتالیزور اصلی اقدام اخیر صعودی بیت کوین در بازار ، بسیاری از تحلیلگران از این صندوق به دلیل ساختار تسویه شده نقدی آن انتقاد کرده و در عوض از SEC برای تأیید ETF بیت کوین که توسط بیت کوین پشتیبانی می شود حمایت می کنند.

بر اساس آخرین به روز رسانی دارایی های Grayscale در 15 اکتبر ، این شرکت دارای 52.6 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت (AUM) است – 73٪ از آن در Trust Bitcoin نگهداری می شود. داده ها نشان می دهد که ذخیره بیت کوین Grayscale تقریباً 620،000 بیت کوین یا 3.3 درصد از کل عرضه بیت کوین را شامل می شود.

اشتراک گذاری با دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.