معامله گران چگونه به بیت کوین و آلت کوین ها نگاه می کنند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در حالی که دنیای رمزنگاری برای کسانی که تازه وارد آن شده اند یکپارچه به نظر می رسد اما افراد خبره بازار از شکاف های موجود در آن آگاه هستند.

با این حال ، بسیاری احساس می کنند فاصله بین بیت کوین و آلت کوین ها روز به روز در حال افزایش است. بنابراین ، آیا طرفداران بیت کوین باید بیشتر در مورد ارزشان صحبت کنند؟

در قسمت اخیر پادکست What Bitcoin Did ، مجری پیتر مک کورمک با آلن فارینگتون ، کریپتو کوبین ، اودی ورتهایمر و الکس گلادشتاین در این زمینه صحبت کرد.

 

حلقه را بچرخانید

مک کورمک با افشای تعصبات خود شروع کرد. او اعتراف کرد که “بیت کوین ماکسیمالیست” است و فکر می کند BTC “در جنگ پول پیروز شده است”. گلادستاین به نوبه خود از متمرکز شدن اتریوم و نحوه “سخت گیر کردن مردم” انتقاد کرد.

با این حال ، ورتهایمر مخالف بود و ادعا کرد که تمرکز اتریوم یک واقعیت نیست. در واقع ، به گفته ورتهایمر ، این نمونه ای است از حداکثرنشینان بیت کوین که از کسب اطلاعات در مورد سایر شرکت کنندگان در اکوسیستم خودداری می کنند.

گلادشتاین نیز در یادداشتی در مورد تنوع پروژه ها در فضای رمزنگاری شده اظهار نظر کرد. او گفت،

“چرا همه ما اینجا هستیم؟ نوآوری فرار از مقررات است. بیت کوین پولی فراتر از مقررات است. NFT ها معاملاتی هنری فراتر از مقررات هستند. Uniswap معامله دارایی های خارج از مقررات است. ETH قرار است قراردادهایی را فراتر از مقررات اجرا کند. بنابراین همه چیز در مورد این است که آیا شما می توانید از مقررات فرار کنید یا نه. ”

همچنین بخوانید :   شرکت Powercrypto با انرژی های تجدید پذیر استخراج بیت کوین و اتریوم را در هنگ کنگ از سر میگیرد

گلادشتاین در مورد نحوه پوشش رسانه های اصلی در مورد تحولات بیت کوین اشاره کرد ،

و شما Carnegie Mellon دارید – یک موسسه بسیار معتبر ، به هر حال ، که یک موسسه بسیار مهم در آمریکا است – می دانید که این همه پول را از Hoskinson می گیرید و کاردانو را تبلیغ می کنید – مانند این ، وقتی ما صحبت نمی کنیم ، این اتفاق می افتد. بیرون ، باشه؟ مردم فریب می خورند ، خوب؟ ”

مک کورمک نیز به زودی وارد عمل شد و هوسکینسون را به خاطر اظهاراتش در مورد بیت کوین در مصاحبه قبلی مورد انتقاد قرار داد. در همان زمان ، هاسکینسون از بیت کوین به دلیل کند بودن و برنامه نویسی پایین انتقاد کرده بود.

 

معامله گران چه نظری دارند؟

کوبی ، معروف به Crypto Cobain ، سوال Bitcoin علیه آلت کوین ها را از دیدگاه معامله گران مطرح کرد. او توضیح داد که معامله گران کوتاه مدت که بر حسب دقیقه یا روز فکر می کنند ممکن است آلت ها را را انتخاب کنند. با این حال ، کسانی که در مورد سرمایه گذاری از نظر دهه ها یا بیشتر فکر می کنند ، احتمالاً بیت کوین را انتخاب می کنند.

در همین حال ، مک کورمک همچنین تجسم آلت کوین ها را به عنوان شرکتهای اصلی امتحان کرد. او مدعی شد که در حالی که شرکت هایی مانند اپل مجبورند هر گونه چالش زنجیره تامین را فاش کنند ، اما پروژه ای مانند سولانا برای بحث در مورد مشکلات مقیاس بندی لازم نیست. او معتقد بود که این سیستم “اساساً معیوب است”.

همچنین بخوانید :   علی بابا در پی سرکوب چین فروش ماینرهای ارز دیجیتال را ممنوع می کند

 

شبکه رعد و برق

عجیب اینکه قسمت مک کورمک زمانی منتشر شد که اکوسیستم بیت کوین به نقطه عطفی جدید رسید. در آن زمان ، ظرفیت شبکه Lightning سرانجام به 3000 BTC رسید.

این خبر بلافاصله پس از آن منتشر شد که نایب بوکله ، رئیس السالوادور ادعا کرد بیش از سه میلیون نفر از کیف پول الکترونیکی Chivo مجهز به شبکه Lightning Network استفاده می کنند.

 

ambcrypto.com

 

اشتراک گذاری با دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.