سرمایه گذاران نهادی با شکست FUD (ترس) چین ، در این افت خرید کردند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در حالی که محصولات نهادی بیت کوین طی 13 هفته از 17 هفته گذشته با خروج مواجه شده اند ، این بخش اکنون شاهد سه هفته متوالی ورودی بوده است.

سرمایه گذاران نهادی در پشت آخرین FUD چین در افت بازار خریداری می کردند ، زیرا بازارهای سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال هفته گذشته 95 میلیون دلار ورودی داشتند.

با توجه به گزارش روز دوشنبه CoinShares “Fund of Asset Fund Digital” ، افزایش خرید افت قیمت به ششمین هفته متوالی ورود محصولات سرمایه گذاری رمزنگاری شده به طور گسترده کمک کرد.

ورودی های 95 میلیون دلاری بین 20 سپتامبر تا جمعه 126 درصد افزایش هفتگی را نشان می دهد. محصولات سرمایه گذاری بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) به ترتیب با 50.2 میلیون دلار ورودی و 28.9 میلیون دلار پیشرو بودند.

در حالی که محصولات سرمایه گذاری BTC در 13 هفته از 17 هفته گذشته شاهد خروج بوده اند ، احساس مثبت نسبت به دارایی در ماه سپتامبر افزایش یافته است زیرا جریانها در سه هفته گذشته ثبت شده است. ورود به محصولات بیت کوین نیز هفته ای 234 درصد افزایش یافته است.

به نظر می رسد اشتیاق نهادی برای آلت کوین همچنان قوی است ، زیرا محصولات Solana (SOL) ، Cardano (ADA) و Polkadot’s DOT به ترتیب 3.9 میلیون دلار ، 2.6 میلیون دلار و 2.4 میلیون دلار وارد کرده اند. صندوق های چند دارایی نیز در هفته گذشته 6.4 میلیون دلار ورودی داشته اند.

 

دیوار بزرگ FUD (ترس)

روز جمعه ، بانک مردم چین (PBoC) با انتشار یادداشتی از ممنوعیت تمام معاملات ارز دیجیتال که باعث افت 8 درصدی قیمت بیت کوین و عقب نشینی گسترده تر در بازار رمزنگاری شد ، خبر داد.

همچنین بخوانید :   بیت کوین با بالاترین سطح خود کندل روزانه را میبندد زیرا جفت ارز BTC به یورو به بالاترین حد خود رسیده است

اقدامات به روز شده PBoC – که ابتدا در 3 سپتامبر قبل از انتشار در رسانه های غربی در هفته گذشته منتشر شد – نشان می دهد که موسسات مالی و شرکت های پرداخت از ارائه خدمات مربوط به معاملات رمزنگاری شده محروم هستند.

در حالی که FUD تنظیم کننده های چینی از لحاظ تاریخی بر بازارهای ارزهای دیجیتال تأثیر گذاشته است ، اما در ماه های بعد از اعلامیه ها نیز به عنوان کاتالیزور برای افزایش قیمت ها یا روند صعودی عمل کرده است.

در سپتامبر 2017 ، دولت چین مبادلات رمزنگاری را از ارائه خدمات به کاربران در این کشور منع کرد و شهروندان را از مشارکت در عرضه اولیه سکه منع کرد. پس از ممنوعیت مضاعف ، قیمت BTC از محدوده 4000 دلار به قیمت بالای 20000 دلار صعود کرد.

اشتراک گذاری با دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.