آیا دوج کوین هم مثل شیبا صعود 300 درصدی در پیش دارد؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

آیا دوج کوین هم مثل شیبا صعود 300 درصدی در پیش دارد؟
صعود 400 درصدی ارز شیبا Shib توجه را به توکن های سگ باز می گرداند و می تواند نشانه این باشد که دوج کوین در آستانه شکست روند نزولی قرار دارد.

میم کوین ها برخی از اولین ستاره های صعودی در آغاز بازار گاوی امسال بودند و اینفلوئنسرهای معروف مانند ایلان ماسک و مارک کوبان به افزایش قیمت دوج کوین کمک کردند.

موفقیت دوج کوین سرانجام باعث ایجاد توکن های بسیاری از شاخه های فرعی با موضوع سگ شد.

این هفته پس از اینکه شیبا اینو (SHIB) با صعود سه رقمی مواجه شد و دوج کوین آماده حرکت به سوی تارگت های بالاتر است ، این سناریو بار دیگر در حال اجرا است.

به نظر می رسد حرکت ناگهانی بیت کوین (BTC) به بالاتر از سطح 55000 دلار این حرکت را آغاز کرده است و حتی با پایین آمدن قیمت برای آزمایش پشتیبانی (سطح حمایت) اصلی ، توکن های میم همچنان به سیگنال های صعودی چشمک می زنند.

گذشته از صعود اخیر بیت کوین و اعلامیه های مربوط به پروتکل ، به نظر می رسد هجوم در سکه های میم بعد از توییت ایلان ماسک در توئیتری از یک توله سگ شیبا اینو آغاز شده است.

شیبا اینو اکوسیستم خود را گسترش می دهد

با توجه به CoinGecko ، از 5 سکه میم برتر ، شیبا اینو (SHIB) در هفته گذشته بهترین عملکرد را داشته است ، زیرا قیمت آن 400٪ از پایین ترین قیمت 0.00000700 دلار در 4 اکتبر به بالاترین سطح چند ماهه 0.0003529 دلار در اکتبر رسید. 6

همچنین بخوانید :   همه خرس ها می میرند - معیار بیت کوین برای اولین بار در 6 ماه گذشته برای سبز شدن آماده می شود

 

 


5 میم کوین برتر بر اساس مارکت کپ. منبع: CoinGecko

 

افزایش قیمت شیبا در حالی اتفاق می افتد که اکوسیستم پشت این توکن گسترش یافته و در حال راه اندازی صرافی ShibaSwap است که ادعا می کند هزینه های مبادله کمتری نسبت به Uniswap و راه های متعددی برای دارندگان توکن برای به دست آوردن بازدهی از طریق تامین نقدینگی یا سهام ارائه می دهد.

SHIB همچنین از یکی از معدود توکن های میمی است که در چندین صرافی بزرگ رمزنگاری شده ، از جمله Coinbase و Binance ، که نقدینگی و حجم معاملات کافی را برای معامله گران علاقه مند به شیبا فراهم می کند ، سود می برد.

جامعه شیبا اینو نیز علاقه زیادی به راه اندازی آینده پروتکل Shiboshi NFT نشان داده است.

 

دوج کوین خود را برای صعود آماده می کند

شیبا اینو ممکن است بیشترین درصد افزایش را داشته باشد ، اما دوج کوین با دورترین فاصله و سرمایه بازار 33.26 میلیارد دلار همچنان سگ برتر گروه است.

داده های VORTECS from از Cointelegraph Markets Pro در 1 اکتبر ، قبل از افزایش قیمت اخیر ، چشم انداز صعودی دوج کوین را تشخیص داد.

VORTECS ™ Score ، اختصاصی Cointelegraph ، مقایسه الگوریتمی شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده از جمله احساسات بازار ، حجم معاملات ، تغییرات قیمت اخیر و فعالیت توییتر به دست آمده است.

 

دوج کوین
VORTECS ™ امتیاز (سبز) در مقابل قیمت دوج کوین. منبع: Cointelegraph Markets Pro

 

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود ، امتیاز VORTECS برای دوج کوین به منطقه سبز رسید و در اول اکتبر به 74 رسید ، حدود 61 ساعت قبل از افزایش 26.7 درصدی قیمت در چند روز پیش.

اشتراک گذاری با دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.