مخالفان، انتخاب OCC توسط بایدن را بیشتر محکوم می کنند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

مخالفان، انتخاب OCC توسط بایدن را محکوم می کنند ، ترس آن وجود دارد که این تصمیم او بتواند ارز دیجیتال را به فراموشی بسپارد.
تد کروز سناتور تگزاس یکی از تعدادی از سیاستمداران و بانکداران است که با نامزدی سائول عمروا مخالف هستند.

مخالفان انتخاب OCC بایدن را تشدید می کنند ، بیم آن وجود دارد که او بتواند رمزنگاری را به فراموشی تنظیم کند.

مقاومت در برابر برنامه های رئیس جمهور ایالات متحده ، جو بایدن ، برای استفاده از منتقد بانکداری و رمزنگاری سرسخت برای اداره دفتر کنترل ارز (OCC) افزایش می یابد.

نامزدی پروفسور حقوق ، ساول عُمروا ، برای ریاست آژانس نظارتی بانک های فدرال ، باعث نگرانی بسیاری از محافل سیاسی و مالی شده است ، زیرا او به طور گسترده ای به عنوان ضد رمزارزها و ضد بانک های بزرگ شناخته می شود.

تد کروز ، سناتور جمهوری خواه تگزاس ، آخرین متحد ارز های دیجیتال است که صحبت کرد و در توییتی در 28 سپتامبر مدعی شد که تصمیمات وی ، در صورت نامزدی ، می تواند آینده صنعت را تغییر دهد.

“نه تنها Saule Omarova ، انتخاب بایدن برای رهبری OCC ، تهدیدی برای اقتصاد سنتی می داند ، همچنین معتقد است که بایدن می خواهد رمزنگاری را به فراموشی تنظیم کند. بازار ارز دیجیتال با مقررات دولتی تعیین کننده آینده روبرو است. این نامزدی باید متوقف شود. ”

تعدادی از بانک های بزرگ و انجمن های بانکی نیز با نامزدی انجمن بانکداران آمریکا مخالف هستند.

روب نیکولز ، رئیس و مدیرعامل ABA ، در بیانیه ای در 24 سپتامبر گفت “ما نگرانی های جدی در مورد ایده های وی برای بازسازی اساسی سیستم بانکی کشور داریم”.

همچنین بخوانید :   پول در سال 2030 : آینده ای که صنعت DeFi و بانک مرکزی ارز دیجیتال می توانند با هم کار کنند

پت تومی ، رتبه جمهوری خواه در کمیته بانکی سنا ، هفته گذشته نیز در مخالفت با این نامزدی اظهار داشت که با توجه به “ایده های چپ افراطی” “محرومیت جدی” دارد.

ربکا رینی ، رئیس و مدیرعامل بانکداران جامعه مستقل آمریکا ، گفت که اُماروا “بانک های محلی محلی را جابجا می کند و رشد اقتصادی را در جوامع محلی محدود می کند.”

OCC بر غول های بانکی آمریکا مانند گلدمن ساکس ، JPMorgan و Citi Group نظارت دارد و همچنین جنبه های صنعت رمزنگاری را نیز در بر می گیرد.

انتظار می رود عمروا ، که قبلاً گفته بود می خواهد “آنطور که ما می دانیم بانکداری را متوقف کند” قوانین سخت گیرانه تری را اعمال کند. او همچنین ادعا کرده است که افزایش ارزهای رمزنگاری شده “عمدتا به نفع سیستم مالی ناکارآمد ما است.”

به گفته بلومبرگ ، وی نظرات خود را با قانون گذاران ضد رمزنگاری مانند سناتور الیزابت وارن در این زمینه به اشتراک می گذارد که دارایی های دیجیتالی تهدیدی برای بی ثباتی اقتصاد است. وارن به نوبه خود اظهار داشت که نامزدی “خبر فوق العاده” بود و منتظر مقررات سنگین تری بود.

مطالب مرتبط: رئیس جدید OCC درخواست بازبینی قوانین ارزهای رمزنگاری شده را دارد

OCC از یکی از آژانس های رمزنگاری خزانه داری به یکی تبدیل شده است که تحت رهبری بعدی تغییر جهت داد. برایان بروکس ، رئیس سابق تیم حقوقی Coinbase ، در مارس 2020 به OCC پیوست و راه را برای وضع قوانین به بانک ها برای نگهداری کریپتو باز کرد.

همچنین بخوانید :   السالوادور با 4 میلیون دلار سود بیت کوین خود بیمارستان دامپزشکی می سازد

در ماه ژانویه ، تنظیم کننده بانکی به بانک های ملی گفت که می توانند گره های مستقل برای شبکه های دفتری توزیع شده مانند استیبل کوین اجرا کنند. با این حال ، پس از آن لحن تغییر کرد. در 21 سپتامبر ، سرپرست OCC ، مایکل هسو ، هشدار داد که محصولات مالی غیر متمرکز مشابه محصولات بحرانی مالی جهانی در سال 2008 است.

اشتراک گذاری با دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.