شرکت Powercrypto با انرژی های تجدید پذیر استخراج بیت کوین و اتریوم را در هنگ کنگ از سر میگیرد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

این پروژه به دنبال استفاده از انرژی های تجدیدپذیر در طول فرایند عملیات است.

یکی از زیرمجموعه های ارائه دهنده نرم افزار بلاک چین Powerbridge Technologies ، Powercrypto Holdings ، از راه اندازی یک طرح استخراج پایدار ارزهای دیجیتال برای بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) در هنگ کنگ خبر داده است.

این شرکت قصد دارد در مجموع 2600 جایگاه استخراج درجه یک شامل 600 دستگاه ماینر بیت کوین که با سرعت هش 60 PH/s کار می کنند و همچنین 2000 ماشین معدن دیگر اتریوم که دارای قدرت هش  GH/s 1000 هستند ، مستقر کند.

بر اساس اعلامیه ، هدف نهایی Powercrypto با افتتاح این پروژه افزایش سطح هش بیت کوین و اتریوم در بازارهای آمریکای شمالی و آسیا است.

داده های تحلیلی نشان داد که نرخ هش ریت فعلی بیت کوین که با تراشه در ثانیه اندازه گیری می شود ، 150.29 متر را در میانگین هفت روز نشان می دهد. این رقمی به طور قابل ملاحظه ای بالاتر از کمترین میزان دو سال گذشته یعنی 84.8 در ماه ژوئن سال جاری است.

استوارت لور ، رئیس شرکت Powerbridge Technologies ، انتظارات شرکت خود را از آینده این طرح از نظر مالی و زیست محیطی به اشتراک گذاشت.

“ما از راه اندازی و موقعیت خود به عنوان یک حضور جهانی در کسب و کار استخراج ارزهای دیجیتال بسیار هیجان زده هستیم. ما انتظار داریم ناوگانهای ما با عملکرد بالا و سازگار با محیط زیست ، درآمد ما را به میزان قابل توجهی تسریع کنند.”

روز دوشنبه ، مقامات پولی هنگ کنگ یا HKMA ، یک وایت پیپر رسمی منتشر کردند که پیشنهاد یک تحقیق و توسعه یک ساله برای ارزیابی اعتبارارز دیجیتال بانک مرکزی ، که معمولاً به عنوان دلار هنگ کنگ دیجیتال (e- HKD).

همچنین بخوانید :   بیت کوین با بالاترین سطح خود کندل روزانه را میبندد زیرا جفت ارز BTC به یورو به بالاترین حد خود رسیده است

این ابتکار بخشی از چشم انداز هنگ کنگ برای رویداد Fintech 2025 بود ( یک حماسه ابتکار فناوری برای پیشبرد زیرساخت های کشور مطابق با خواسته های مدرن). علیرغم نگاه نوآورانه در این مقطع ، نهادهای نظارتی کشور به فضای دارایی های دیجیتال نگاه نامطلوبی کرده اند.

هنگ کنگ در حال حاضر از نظر سیاسی به عنوان یک منطقه اداری خاص چین هدایت می شود.

اشتراک گذاری با دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.