قیمت بیت کوین تا ماه نوامبر به بالاترین حد خود میرسد ولی امکان برگشت به 48000 دلار وجود دارد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

آخرین پیش بینی صعودی قیمت بیت کوین باعث تقویت بیشتر شکست مقاومت های پیش رو می شود ، اما برعکس می تواند به سطح 45000 هم دلار برسد.

اگر آخرین اطلاعات قیمت دقیق باشد ، بیت کوین (BTC) در راه صعود به بالاترین سطح خود در این ماه و حداقل 72000 دلار در نوامبر است.

Filbfilb ، تحلیلگر پلتفرم معاملاتی Decentrader ، در توییتی در تاریخ 12 اکتبر ، آنچه را که او می گوید هدف قیمتی قابل دستیابی برای این ماه و ماه آینده است ، توصیف کرد.

 

قیمت بیت کوین تا 72000 دلار؟ معامله گر می گوید: اتفاقات عجیب تری اتفاق افتاده است

با توجه به اینکه “Uptober” (ماه اکتبر) نتایج صعودی قابل قبولی را ارائه کرده است ، تحلیلگران مشتاق هستند که بورس بیت کوین در سه ماهه چهارم به کجا برسد.

برخی از پیش بینی ها از مقایسه قیمت های تاریخی و حتی محاسبات ساده برای رسیدن به اهداف کوتاه مدت BTC/USD تا 300000 دلار استفاده کرده اند.

برای Filbfilb ، بازگشت به بالاترین رکورد قبلی خود یعنی 64،500 دلار و فراتر از آن در هفته های آینده “هپیوم” باقی می ماند ، اما بازار کلی صعودی بیت کوین ممکن است برای رسیدن به آن قیمت به الهام زیادی نیاز نداشته باشد.

او در این باره می گوید: “با کمی خبر خوب و هولدر های سرسخت  احتمالاً عملی است … اتفاقات عجیب و غریبی رخ داده است.”

با وجود روند صعودی ، وی افزود که اکنون زمان ریسک پذیری نیست و به معامله گران توصیه می کند که از اهرم برای پوزیشن های شورت یا لانگ استفاده نکنند.

همچنین بخوانید :   مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران در پی کشف ماینر های بیت کوین در زیرزمین استعفا داد

نمودار همراه 2021 تا 2017 ، یک سال پس از رویداد هاوینگ قبلی بیت کوین ، مقایسه شد. بر این اساس ، بازگشت مجدد اوج تاریخ تا پایان اکتبر ممکن به نظر می رسد ، این با پیش بینی های موجود مطابقت دارد.

 

 


مقایسه قیمت BTC/USD. منبع: Filbfilb/ توییتر

 

شرط بندی ها سر حمایت 45،000 دلار افزایش می یابد

در همین حال ، Filbfilb در مورد عدم تمایل به فروش گسترده ، ایده 48000 دلار را مطرح کرد.

“عقل من 48000 را می گوید اما اساساً هیچ فروشنده ای در صرافی ها وجود ندارد. او گفت: “من 50/50 (دودل) هستم.”

این نشان می دهد که اهداف Decentrader در حدود 45،000-50،000 دلار پس از رسیدن مقاومت به 60،000 دلار نزدیک می شود.

به روز رسانی بازار در اواخر هفته گذشته هشدار داد: “مشابه رویدادهای قبلی ، ما دوباره شاهد اصلاح مجدد سطح 50000 دلار بودیم ، که ما دوباره پیش بینی می کنیم.”

“شایان ذکر است که اصلاحات به سطوح قابل توجهی مانند 50 هزار دلار در این مورد اغلب در اولین بار عرضه ادامه نمی یابد ، بنابراین ما در اینجا اقدامات قیمتی را مشاهده خواهیم کرد زیرا قیمت ها می توانند به آرامی 45 هزار دلار عقب نشینی کنند. در فوریه سال جاری. “

در زمان نگارش این مقاله ، BTC/USD در 57،400 دلار معامله شد زیرا 24 ساعت رفتار متغیر پس از یک پرش به بالاترین سطح پنج ماه رسید.

اشتراک گذاری با دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.