بانک سرمایه گذاری برتر برزیل برنامه تجارت ارز دیجیتال را راه اندازی کرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بانک پیشرو سرمایه گذاری برزیل BTG Pactual یک پلتفرم جدید را راه اندازی کرده است که به مشتریان امکان سرمایه گذاری مستقیم در ارزهای رمزنگاری شده را می دهد.

پلتفرم Mynt این بانک در حال حاضر به کاربران امکان خرید بیت کوین و اتر را می دهد و BTG Pactual قصد خود را برای راه اندازی پشتیبانی از دارایی های رمزنگاری اضافی در آینده اعلام کرده است.

آندره پورتیلو ، رئیس دارایی های دیجیتال BTG Pactual ، اظهار داشت: “در اولین لحظه ، ما دو دارایی اصلی بازار را در اختیار خواهیم داشت ، اما رمز ارزهای دیگر را برای معامله در طول زمان در نظر خواهیم گرفت. ما یک پلت فرم کامل با دارایی های مبتنی بر بلاک چین خواهیم داشت. “

 

بانک پیشرو سرمایه گذاری برزیل BTG Pactual
بانک پیشرو سرمایه گذاری برزیل BTG Pactual

 

روبرتو سالوتی ، مدیرعامل BTG Pactual ، ایجاد Mynt را در پاسخ به “تقاضای مشتریان ما که مایل به تجارت رمزنگاری هستند” توصیف کرد. Sallouti افزود که Mynt قصد دارد میزبان محتوای آموزشی باشد که برای اطلاع کاربران جدید در مورد ارزهای رمزنگاری شده و فناوری بلاک چین طراحی شده است ، اظهار داشت: “به عنوان یک کلاس دارایی جدید ، ما همچنین مطالبی برای آموزش و آگاهی مشتریان خود در مورد این دارایی ها و فناوری خواهیم داشت.

” به گفته روزنامه محلی ریو تایمز ، راه اندازی Mynt BTC Pactual را به اولین موسسه مالی مهم برزیل تبدیل می کند که به مشتریان خود اجازه می دهد “مستقیماً” در بازار دارایی های رمزنگاری شرکت کنند.

پورتیلو تأکید کرد که وضعیت بانک تحت نظارت کمیسیون اوراق بهادار برزیل و بانک مرکزی محلی برای بخش در حال توسعه رمزنگاری کشور اعتبار ایجاد می کند. وی افزود: “با پشتیبانی BTG Pactual ، Mynt دارای تفاوتهای اساسی در امنیت و اعتبار [ -] ویژگیهایی است که در دسته جدیدی از سرمایه گذاریها که هنوز اکثر مردم با آن عادت ندارند ، اساسی است.

 Mynt اولین اقدام BTG Pactual به بخش رمزنگاری نیست ، زیرا بانک پس از چند سال بررسی دارایی های دیجیتالی ، رمز امنیتی ReitBZ تحت حمایت املاک خود را در سال 2019 راه اندازی کرد. در آوریل سال جاری ، BTG Pactual همچنین اولین بانک سرمایه گذاری برزیل بود که پس از رونمایی از 20 صندوق سرمایه گذاری چند بازاره (Multi Market) بیت کوین ، یک صندوق رمزنگاری راه اندازی کرد.

همچنین بخوانید :   بلاکچین خدمات دولتی را متحول می کند و این تازه آغاز کار است

 

منبع خبر

اشتراک گذاری با دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.