معامله گران می گویند که روند صعودی بیت کوین تنها با بستن بالای 44 هزار دلار تأیید می شود

زمان مطالعه: 3 دقیقه

بیت کوین برای حمایت باید 43.600 دلار معامله شود تا شاهد ادامه روند صعودی و سیگنالهای داده های زنجیره ای در ادامه افزایش تجمع BTC باشیم.

پیامدهای ناشی از سرکوب مداوم چین بر بخش رمزنگاری ، منجر به عدم اطمینان مجدد بازگشت به بازار شده است. در زمان نگارش این خبر ، معامله گران بیت کوین (BTC) همچنان در سطح 43000 دلار با بازپس گیری روبرو می شوند و بسیاری از آلت کوین هایی که در جلسه صبح روز گذشته سودهای زیادی را تجربه کرده بودند نیز در حال سقوط هستند.

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که تلاش صبحگاهی گاوها برای بالا بردن قیمت BTC از 44000 دلار با مقاومت شدید روبرو شد ، اما به نظر می رسد که جریان فعلی رفت و برگشت چیزی بیشتر از تجمیع نیست.

 


نمودار 4 ساعته BTC/USDT. منبع: TradingView

در اینجا نگاهی دارید که معامله گران و تحلیلگران ارز دیجیتال در مورد تغییرات اخیر قیمت بیت کوین می گویند و با بسته شدن بازار در ماه سپتامبر باید مراقب چه چیزی باشید.

بیت کوین باید با 43600 دلار حمایت خود را پس بگیرد.
به گفته تحلیلگر ارزهای دیجیتال و کاربر توئیتر Rekt Capital ، که در توییت زیر پست کرد که نشان می دهد قیمت بیت کوین زیر یک منطقه اصلی تقاضا بسته شده است ، یک هشدار نزولی در نمودار هفتگی بیت کوین ظاهر شده است.

 

بیت کوین کندل هفتگی را در زیر منطقه اصلی حمایت خود بست.

مانند همیشه پس از یک هفته بسته شدن در زیر حمایت ، این خطر وجود دارد که این منطقه در یک تجمع امدادی مقاومت کند بیت کوین، باید 43600 دلار را به عنوان حمایت برای بازگشت روند صعودی بازپس گیرد منبع توییت : #Crypto #Bitcoin pic.twitter.com/45Z39YZs0t

– Rekt Capital (rektcapital) 27 سپتامبر 2021

همانطور که در این توییت پیشنهاد شده است ، اگر بیت کوین نتواند به بالاتر صعود کند ، سطح حمایت 43،000 دلار می تواند به سطح مقاومت جدید برسد ، زیرا گاوها برای دفاع در برابر صعودهای امدادی جمع می شوند.

همچنین بخوانید :   تحلیل دوج کوین پس از ریزش اخیر بازار در 7 سپتامبر

به گفته معامله گر ، گاو نر بیت کوین برای ادامه روند صعودی نیاز به حمایت 43600 دلار دارد ، در غیر این صورت ، روند نزولی ممکن است جا بیفتد.

 

برگشت قیمت تایید شد

معامله گر قیمت فعلی بیت کوین توسط کاربر جانشین توییتر جان ویک ارائه شد که نمودار زیر را در مورد تنظیمات چهار ساعته فعلی BTC منتشر کرد.

 

نمودار 4 ساعته BTC/USD. منبع: توییتر

به گفته ویک ، اقدام اخیر ، قیمت BTC و همچنین برگشت قیمت را تأیید کرده است ، و نشان می دهد که ممکن است زمان مناسبی برای باز کردن یک موقعیت طولانی باشد.

ویک گفت ،

“من نیمی از موقعیت چرخش طولانی خود را در این راه اندازی دارم. در صورت شکستن مقاومت (خط زرد) ، نصف دیگر را اضافه می کنم. ”
مرتبط: شکستن رکورد جدید بیت کوین در Q4 “به طور موقت آلت را به خاک تبدیل می کند” – تحلیلگر

 

داده های روی زنجیره به تجمع سنگین اشاره می کند

در حالی که اقدام اخیر قیمت BTC بی ثبات بوده و منجر به ترس و سردرگمی گسترده ای شده است ، داده های زنجیره ای نشان می دهد که معامله گران کهنه کار بلند مدت صعودی هستند زیرا همچنان به همان میزان که بازار می تواند بیت کوین جمع کند ، در حال انباشتن هستند.

سقوط عرضه #بیت کوین در صرافی ها تقریباً 2 سال است که روند غالبی دادر – به طور مختصر با اصلاح ماه مه متوقف شد.

ما کاملاً در دوره انباشت هستیم.
هیچ نشانه ای از این تغییر به این زودی ها وجود ندارد. pic.twitter.com/F4tdZAoh3I

همچنین بخوانید :   تحلیل 29 مهر قیمت 10 ارز برتر بازار ارز های دیجیتال ، بیت کوین ، اتریوم ، کاردانو ، ریپل ...

– بایگانی بیت کوین (BTC_Archive) 27 سپتامبر 2021
همانطور که در توییت فوق از بایگانی بیت کوین مشاهده شد ، عرضه بیت کوین در صرافی ها در بیشتر دو سال گذشته کاهش یافته است زیرا دارندگان همچنان در بازار خرید می کنند و به کیف های تحت کنترل خود خارج می کنند.

این نشان می دهد که بازار در دوره انباشت باقی می ماند و همانطور که آرشیو بیت کوین اعلام کرده است. این روند هیچ نشانه ای از کند شدن در آینده نزدیک نشان نمی دهد و می تواند فشار مثبتی را بر قیمت BTC با کاهش عرضه در گردش آن اعمال کند.

سقف کلی بازار ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر 1.919 تریلیون دلار است و نرخ تسلط بیت کوین (دامیننس) 42.4 درصد است.

اشتراک گذاری با دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.