مجلس نمایندگان آمریکا هفته آینده حکم لایحه زیرساخت ها را صادر می کند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در حالی که نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان ، بیان می کند که لایحه زیرساخت ها تصویب می شود ، دموکرات ها در مورد تصویب این قانون قبل از نهایی شدن شرایط بسته بعدی 3.5 تریلیون دلاری اختلاف نظر دارند.

مجلس نمایندگان آمریکا این هفته حکم لایحه زیرساخت ها را صادر می کند

به نقل از رویترز ، پلوسی ابراز اطمینان کرد که با اعلام تاریخ در روز یکشنبه 26 سپتامبر ، این قانون تصویب می شود و می گوید: “اجازه دهید فقط بگویم که این هفته این لایحه را تصویب می کنیم.” اوایل همان روز بنا بر گزارش ها او اعلام کرد که لایحه را به رای نمی آورد مگر اینکه معتقد باشد تصویب می شود.

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده اعلام کرد که مجلس در مورد تصویب لایحه بحث برانگیز زیرساختی دو تریلیون دلاری دولت بایدن به ارزش یک تریلیون دلار در روز پنجشنبه ، 30 سپتامبر ، رای خواهد داد.

فردا ، 27 سپتامبر ، بحث در مورد چارچوب زیرساخت های دو حزبی در طبقه مجلس را آغاز کرده و پنجشنبه 30 سپتامبر به آن رای می دهیم. ”
پلوسی خاطرنشان کرد که رای گیری یک روز قبل از انقضای قانون مجوز مجدد حمل و نقل سطحی 2021 انجام می شود.

در حالی که این قانون در 10 آگوست با حمایت دو حزبی از سنا تصویب شد ، مفاد مندرج در این لایحه الزامات دقیق گزارش طرف مقابل را برای اعتبارسنجان شبکه های غیر متمرکز و توسعه دهندگان نرم افزار که اطلاعات لازم برای رعایت آنها را ندارند ، اجباری می کند.

همچنین بخوانید :   السالوادور با 4 میلیون دلار سود بیت کوین خود بیمارستان دامپزشکی می سازد

اگرچه این لایحه در 10 آگوست به تصویب رسید ، اصلاحیه ای که توسط سناتور پت تومی ارائه شد و حمایت دو حزبی سناتورهای سینتیا لومیس ، راب پورتمن ، مارک وارنر ، کیستن سینما و ران وایدن را به دنبال داشت ، معتبران ، توسعه دهندگان و اپراتورهای گره را از این قانون معاف کرد.

برای ناراحتی جامعه رمزنگاری ، اعتراض تنها سناتور آلمان ریچارد شلبی مانع از آن شد که اصلاحیه به قانون اضافه شود.

 

با این حال ، لایحه زیرساخت ها با مخالفت برخی از قانونگذاران مواجه است که معتقدند باید تا پایان مذاکرات در خصوص پیگیری لایحه رفاه اجتماعی و آب و هوا 3.5 تریلیون دلار به تعویق بیفتد.

با توجه به قیمت لایحه دوم که برخی از دموکرات ها را نگران کرده است ، پلوسی اظهار داشت که بدیهی است که این لایحه می تواند از دامنه آن کاسته شود.

وی گفت: “ما در حال حاضر با سنا و کاخ سفید روی تغییر این قانون تاریخی همکاری می کنیم.” “(3.5 تریلیون دلار) عددی بود که توسط سنا و رئیس جمهور برای ما ارسال شد. بدیهی است که با مذاکره ، هرچه زودتر بهتر باشد باید تغییراتی در آن ایجاد شود تا بتوانیم اجماع خود را برای پیشبرد توافق ایجاد کنیم. ”

 

اشتراک گذاری با دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.