پرداخت های لجر در ریپل ممکن است با پروتکل جدید اثبات پرداخت، آفلاین شوند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به عنوان توسعه دهندگان XRP Ledger Labs ، شرکت نرم افزاری پشت راه حل های پرداخت دیجیتالی مبتنی بر XRPL ، به تازگی نمونه اولیه پروتکل اثبات پرداخت خود را فاش کند.

در طول ارائه در Apex Developer Summit در تالین ، توسعه دهندگان آزمایشگاه XRPL نمایشی از xPoP ، پروتکل اثبات پرداخت ها را ارائه کردند که بلاک چین را برای شروع تراکنش های مبتنی بر XRPL بدون اتصال به اینترنت مجهز می کند.

 

با افتخار نشان دادن xPoP ، “اثبات پرداخت ها” که توسط ریچارد در #ApexDevSummit ارائه شد (مکان:XRPLF تالین ، استونی)

xPoP یک QR متحرک تولید می کند که حاوی همه چیز مورد نیاز برای * آفلاین * (!) اثبات تراکنش XRP Ledger (فروش/کازینو/…) https://t.co/ATukow1cZU

– آزمایشگاه های XRPL (XRPLLabs) 6 اکتبر 2021

 

هر دستگاهی که با پروتکل xPOP یکپارچه شده باشد ، می تواند یک QR-Code صادر کند که از طریق آن دارندگان دارایی های مبتنی بر XRPL می توانند پرداخت ها را فوراً بدون آنلاین بودن هر دو طرف انجام دهند. توسعه دهندگان امیدوارند این موارد موارد استفاده از دفتر کل را بیشتر کند و می تواند توسط دستگاه هایی استفاده شود که همیشه به اینترنت متصل نیستند.

این شامل مکان هایی مانند ایستگاه اتوبوس ، پارکینگ و بنگاه های معاملاتی ماشن ها است.

در توییتی ، نمایندگان آزمایشگاه های XRPL همچنین تاکید کردند که این امر باعث تغییر تمرکز دفتر کل می شود ، زیرا آنها سعی می کنند “مشکل مرغ/تخم مرغ” را حل کنند یا کسانی که اولین بار به صنعت آمدند. بلاک چین تمرکز خود را از تمرکز کامل بر اکوسیستم و کاربران نهایی به پذیرش خرده فروشی تغییر می دهد. آنها افزودند ،

همچنین بخوانید :   ذخایر ارز دیجیتال چین : نود های بیت کوین و میزهای فرابورس با مشکل روبرو هستند

“xPoP یکی از پیشرفتهای مفید برای پذیرش خرده فروشی در آینده است ، و بنابراین: برای کل اکوسیستم.”

این شرکت در ادامه اظهار داشت که نمونه اولیه آن مالکیت معنوی بنیاد XRP Ledger است ، که یک موسسه غیر انتفاعی است و ابتکارات مبتنی بر جامعه را از جامعه XRP هماهنگ می کند. از این رو ، آنها تنها وقتی منبع اصلی xPoP را در نسخه آزمایشی منتشر می کنند ، منتشر می کنند.

پیشرفت دیگری که دفتر کل اخیراً برای تسهیل پذیرش گسترده خرده فروشی XRPL پیشنهاد کرده بود ، معرفی “حسابهای Lite” بود. در آن زمان توسعه دهندگان پیشنهاد ایجاد حساب های ویژه XRP Ledger با نیاز ذخیره کمتر را داده بودند. این باعث می شود فضای XRPL کمتری مصرف شود و به کاربران بیشتری در آن کمک کند.

کاربران “Lite Lite” همچنین باید فقط 1 XRP را در مقایسه با نیاز فعلی 20 قفل کنند.

کاربران و سازندگان بیشتری نیز از طریق صندوق NFT 250 میلیون دلاری که اخیراً توسط Ripple اعلام شده است مورد هدف قرار می گیرند.

انتظار می رود این امر افراد بیشتری را به استفاده از XRPL ترغیب کند زیرا از کمک های پولی و خلاقانه ای برای ایجاد NFT در بلاک چین استفاده می کنند.

اشتراک گذاری با دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.